warunki

WARUNKI TRANSAKCJI:
1. Zamówienia należy składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub telefonicznie pod numerem telefonu -794-408-670.
2. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zamówienia i podanie numeru telefonu pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować.
3. Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 1-2 dni roboczych.
4. W przypadku gdy z jakiś przyczyn niemożliwa jest realizacja Twojego zamówienia, skontaktujemy się z Tobą.
5. Do łącznej kwoty zamawianych produktów doliczamy koszty przesyłki oraz koszty pobrania zgodne z cennikiem Poczty Polskiej.
6. Możesz wpłacić pieniądze na nasze konto (jeżeli wybierzesz taką formę płatności prosimy o kontakt) - zaoszczędzisz wtedy na kosztach pobrania.
7. W przypadku, gdy zakupiony przez Ciebie towar (np. rozmiar) nie odpowiada Ci, możesz go wymienić na inny lub zwrócić w terminie do 10 dni od momentu jego otrzymania. Przysługuje Ci prawo zwrotu pieniędzy za zakupiony towar. Koszty transportu towaru do klienta, jak i koszty transportu zwracanego towaru pokrywa kupujący. Towar jednak musisz oddać w stanie takim, jakim go otrzymujesz. Musi być nieużywany i posiadać nieoderwane metki oraz dowód zakupu, który otrzymujesz wraz z przesyłką.
8. Nie przyjmujemy zwrotów "za pobraniem"! Pieniądze za zwrócony towar zostaną przelane na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy dopiero po obejrzeniu go przez nas. Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
9. Wypełnienie formularza z danymi równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Masz prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.